ZEBRANIA Z RODZICAMI

Zebrania z Rodzicami Przedszkolaków odbędą się:

29.09.2020 r. (wtorek)

- Godzina 16.00 – grupa IV p. Bożena Waga

- Godzina 16.15 – grupa II p. Bożena Ciemińska

- Godzina 16.30 – grupa I p. Maria Sadłocha

30.09.2020 r.  (środa)

- Godzina 15.30 – Oddział w Kiełczynie p. Elżbieta Machowska

- Godzina 16.00 – grupa III p. Renata Zybała

- Godzina 16.15 – Oddział w Moszynach p. Eulalia Kustra

Zebrania odbędą się w salach, w których odbywają się zajęcia poszczególnych grup.

Na terenie placówki obowiązują zasady sanitarne: dezynfekcja rąk, zakrywanie ust i nosa.

Komunikat dla rodziców!!

DRODZY RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW

Ze względu na trwające prace budowlane na boisku przy Zespole Placówek Oświatowych w Bogorii obowiązuje całkowity zakaz wjazdu na parking bramą od strony Liceum i Przedszkola.

Komunikat dla rodziców!

Zebrania z rodzicami dzieci przyjętych do Przedszkola w Bogorii

odbędą się w następujących terminach:

31.08.2020 r. godz. 15.00 - ODDZIAŁ W KIEŁCZYNIE – BUDYNEK PRZEDSZKOLA W KIEŁCZYNIE

31.08.2020 r. godz. 16.00 - ODDZIAŁ W MOSZYNACH – SALA PRZEDSZKOLA W MOSZYNACH

01.09.2020 r. godz. 10.00 - PRZEDSZKOLE W BOGORII – GRUPA TRZYLATKÓW

01.09.2020 r. godz. 10.20 - PRZEDSZKOLE W BOGORII – GRUPA  CZTEROLATKÓW

01.09.2020 r. godz. 11.00 - PRZEDSZKOLE W BOGORII – GRUPA  PIĘCIOLATKÓW

01.09.2020 r. godz. 11.20 - PRZEDSZKOLE W BOGORII – GRUPA  SZEŚCIOLATKÓW

W zebraniu może wziąć udział tylko jeden rodzic/opiekun

Na zebrania proszę nie przyprowadzać dzieci.

Podczas zebrań należy przestrzegać wszelkich zasad reżimu sanitarnego obowiązujących w placówkach oświatowych (maseczki, dezynfekcja rąk przy wejściu, zachowanie odległości).

Komunikat dla rodziców!

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW

DRODZY RODZICE !!!

Od dnia 6 maja nasze Przedszkole zostaje ponownie otwarte dla dzieci.

Do dnia dzisiejszego nikt z rodziców pracujących nie zgłosił potrzeb dotyczących skorzystania z opieki przedszkolnej.

W związku z powyższym informujemy, iż z opieki przedszkolnej mogą skorzystać wszystkie dzieci, których rodzice zgłoszą taką potrzebę.

W tym celu zainteresowani rodzice mogą zgłaszać się do sekretariatu placówki: osobiście, telefonicznie, mailowo.

Rodzice  zgłoszonych dzieci zostaną zapoznani z procedurami i głównymi wytycznymi dotyczącymi pobytu dziecka w przedszkolu oraz złożą stosowne oświadczenie (Oświadczenie do pobrania zostanie zamieszczone na stronie internetowej).

Placówka jest w pełni przygotowana do wznowienia działalności. Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego przedszkole wyposażone jest w podstawowe środki higieniczne, płyny dezynfekujące, dozowniki, indywidualne środki ochrony osobistej (rękawiczki jednorazowe, maseczki, fartuchy). Zostały odpowiednio przygotowane sanitariaty, sale zajęć, sala do spożywania posiłków oraz wydzielono jedno pomieszczenie na potrzeby izolacji. Opracowane  również zostały, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Zdrowia, wewnętrzne procedury bezpieczeństwa na terenie przedszkola.

Wszelkie informacje można uzyskać osobiście (w sekretariacie), telefonicznie (15 867 40 26). Pytania można również kierować drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

W tym niezwykle trudnym i ciężkim dla wszystkich okresie

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Komunikat!!!

Drodzy Rodzice!

Od dnia 6 maja nasze Przedszkole zostaje ponownie otwarte dla dzieci.

Z opieki przedszkolnej będą mogły korzystać dzieci, których rodzice pracują i nie mają możliwości pogodzić pracy zawodowej z opieką nad dziećmi w domu.

Placówka jest w pełni przygotowana do wznowienia działalności. Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego przedszkole wyposażone jest w podstawowe środki higieniczne, płyny dezynfekujące, dozowniki, indywidualne środki ochrony osobistej (rękawiczki jednorazowe, maseczki, fartuchy). Zostały odpowiednio przygotowane sanitariaty, sale zajęć, sala do spożywania posiłków oraz wydzielono jedno pomieszczenie na potrzeby izolacji. Opracowane  również zostały, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Zdrowia, wewnętrzne procedury bezpieczeństwa na terenie przedszkola.

W związku z powyższym Wychowawcy wszystkich grup – oddziałów przedszkolnych skontaktują się telefonicznie z rodzicami celem zebrania informacji o potrzebach w zakresie zapewnienia opieki przedszkolnej. Sporządzone zostaną listy dzieci, które będą korzystać z opieki przedszkolnej od dnia 6 maja. Następnie rodzice tych dzieci zostaną zapoznani z procedurami i głównymi wytycznymi dotyczącymi pobytu dziecka w przedszkolu oraz złożą stosowne oświadczenie (Oświadczenie do pobrania zostanie zamieszczone na stronie internetowej).

W tym niezwykle trudnym i ciężkim dla wszystkich okresie

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Informacja dla rodziców

w zakładce "Rekrutacja" zostały zamieszczone listy dzieci przyjętych

do przedszkola na rok przedszkolny 2020/2021

Informacja dla rodziców - Zmiana terminu opłat

Informacja dla rodziców

Zmiana terminu opłat za korzystanie z posiłków za miesiąc marzec.

Termin dokonywania wpłat został przesunięty do dnia 30.04.2020r. z możliwością dalszego wydłużenia.