Komunikat!!!

Drodzy Rodzice!

Od dnia 6 maja nasze Przedszkole zostaje ponownie otwarte dla dzieci.

Z opieki przedszkolnej będą mogły korzystać dzieci, których rodzice pracują i nie mają możliwości pogodzić pracy zawodowej z opieką nad dziećmi w domu.

Placówka jest w pełni przygotowana do wznowienia działalności. Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego przedszkole wyposażone jest w podstawowe środki higieniczne, płyny dezynfekujące, dozowniki, indywidualne środki ochrony osobistej (rękawiczki jednorazowe, maseczki, fartuchy). Zostały odpowiednio przygotowane sanitariaty, sale zajęć, sala do spożywania posiłków oraz wydzielono jedno pomieszczenie na potrzeby izolacji. Opracowane  również zostały, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Zdrowia, wewnętrzne procedury bezpieczeństwa na terenie przedszkola.

W związku z powyższym Wychowawcy wszystkich grup – oddziałów przedszkolnych skontaktują się telefonicznie z rodzicami celem zebrania informacji o potrzebach w zakresie zapewnienia opieki przedszkolnej. Sporządzone zostaną listy dzieci, które będą korzystać z opieki przedszkolnej od dnia 6 maja. Następnie rodzice tych dzieci zostaną zapoznani z procedurami i głównymi wytycznymi dotyczącymi pobytu dziecka w przedszkolu oraz złożą stosowne oświadczenie (Oświadczenie do pobrania zostanie zamieszczone na stronie internetowej).

Wszelkie informacje można uzyskać osobiście (w sekretariacie), telefonicznie (15 867 40 26). Pytania można również kierować drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

W tym niezwykle trudnym i ciężkim dla wszystkich okresie

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI