Odwiedził nas Święty Mikołaj 2021.12.06

na Ciebie czekamy.

Co dzień być grzecznymi

zawsze się staramy.

Wizyta świętego Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w naszym przedszkolu.

Jak co roku starannie się do tego spotkania przygotowujemy. Dzieci ze wszystkich grup piszą listy do św. Mikołaja, wykonują prace plastyczne oraz uczą się piosenek na powitanie tak ważnego gościa. 6 grudnia od rana dzieci wyczekują go z niecierpliwością, wyglądają przez okna, nasłuchują, czy nie słychać już "mikołajkowych" dzwoneczków i głośnego "ho, ho, ho".

Jak zwykle Mikołaj nie zawiódł. Zawitał z workiem wspaniałych prezentów i swoją pomocniczką. Dzieci pięknie powitały go piosenką, a Mikołaj każdemu wręczył podarunek.

Na koniec spotkania każde dziecko wykonało sobie pamiątkowe zdjęci (indywidualne i grupowe) z naszym zacnym gościem. Wykonane zdjęcia z Mikołajem stanowić będą pamiątkę z dzisiejszego spotkania. We wspaniałych humorach wróciliśmy na salę.