Spotkanie z Panią Bibliotekarką

W dniu 25 listopada dzieci zaprosiły do przedszkola Panią bibliotekarkę - Ewelinę Raczyńską - ciocię Antosia z grupy Misiaki z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Kielcach - Filia w Staszowie. Celem spotkania było zapoznanie z zawodem bibliotekarza oraz rozbudzenie zainteresowania książkami. Pani Ewelina przygotowała, także dla dzieci niespodziankę... oprócz ciekawego teatrzyku kamishibai Kicia Kocia w bibliotece przedszkolaki z pomocą Pani bibliotekarz wykonały zakładki do książki, które zostały wspaniałą pamiątką po miłej wizycie pełnej pasji bibliotekarki Pani Eweliny. Dzieci były bardzo zadowolone ze spotkania oraz z zaproszenia, które otrzymały, by to teraz one odwiedziły Panią Ewelinkę w bibliotece. Pani Ewelina na koniec spotkania prosiła by w listach do Świętego Mikołaja nie zabrakło książek oraz o przeczytanie jednej bajeczki dzisiejszego wieczoru.