Grupa Wiewiórki - Pani Jesień, Konkurs Piosenki Religijnej, Dzień Marchewki, Święto Niepodległości

Powitanie Jesieni 2020r.
Idzie ścieżynką złocista Jesień
i tysiąc liści w fartuszku niesie,
a w każdym liściu Pani Jesieni,
zaklętych tysiąc słońca promieni.
W radosnych nastrojach wierszem, piosenką powitaliśmy p. Jesień w przedszkolu. Pani Jesień przyniosła nam jesienne dary: kasztany, żołędzie, warzywa, kolorowe liście, kwiaty oraz zagadki. Na koniec spotkania degustowaliśmy owoce, które dostaliśmy w prezencie od Pani Jesieni.

28.10.2020r. grupa „Wiewiórki” wzięła udział w XV Regionalnym Konkursie Piosenki Religijnej organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii. W konkursie zaprezentowaliśmy piosenkę „Góry do góry” z repertuaru Małego TGD.
Jest nam niezmiernie miło, iż jesteśmy laureatami III miejsca. Serdeczne gratulacje dla całej grupy „Wiewiórek”.

Marchewkowy Dzień w Przedszkolu

Dzień Niepodległości 2020r.
Grupa „Wiewiórki” wzięła udział w kolejnej edycji akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Szkoła do hymnu”. 10 listopada o godzinie 11:11 odśpiewaliśmy Hymn Polski „Mazurka Dąbrowskiego”. Dla uczczenia tego dnia wykonaliśmy również kotyliony w narodowych barwach oraz „Patriotyczne książeczki”.